Maison Latecoere Avec Piscine
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Csobbanó medence | Privát strand Strand hozzáférés |
| Gyerekbarát Kiságyak | Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
A Maison Latecoere Avec Piscine Le François akár 6 vendég befogadására alkalmas, kényelmes elhelyezkedést nyújt, emellett nagyjából 4 km-re található az olyan vallási helyektől, mint az Eglise Saint-Jean-Baptiste. A strand övezetben található Le François városi nyaraló egész évben nyitva tartó szabadtéri medencével, valamint kertre néző kilátással várja vendégeit.
Az Eglise nagyjából egy 10 perces vezetésre, az Ilet Fregate pedig nagyjából egy 25 perces sétára helyezkedik el a 2 fürdőszobás villától.
A Maison Latecoere Avec Piscine fürdőszobái külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. A fürdőszobákban hajszárító is biztosítják a kényelmet.
A 3 hálószobás szálláshely biztosít egy teljesen felszerelt konyhát, valamint étkezővel és kültéri étkezőhellyel várja a vendégeket. A saját ételek elkészítéséhez kávé/tea készítő, hűtő és konyhai edények is biztosított. A karibi ételeket felszolgáló Le Campeche csak 450 méter távolságra található.
- Repülőterek
- Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repuloter24 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
- Privát tengerpart
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Csobbanó medence
- Strand hozzáférés
- Napozóágyak
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Maison Latecoere Avec Piscine milyen messze van a Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repülőtértől?
A Maison Latecoere Avec Piscine autóval 28 percre van a Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repülőtértől. - ❓
Medence elérhető a Maison Latecoere Avec Piscine kínálatából?
Igen, a Maison Latecoere Avec Piscine vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
Az ingatlan kínál konyhai felszereltséget?
Ez az ingatlan mosogatógéppel, kávé/tea készítővel és hűtővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A nyaraló engedélyezi a háziállatokat?
Nem, a nyaraló nem engedélyez háziállatot. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Maison Latecoere Avec Piscine területén tartózkodunk?
Le François nevezetességei közé tartozik a Clement House emlékház és a Baie du Vauclin, amelyek 7 km-re, illetve 4 km-re találhatók a Maison Latecoere Avec Piscine területétől. Ezenkívül az UCPA Le Vauclin (4,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.